polecamy
google
go to ATMS

ATMS Kids to nowoczesny system informatyczny, który umożliwia w prosty i przejrzysty sposób rejestrować i automatyczne rozliczać czas i koszty pobytu dzieci w przedszkolu.

Powstał aby odciążyć pracowników przedszkola w pracy związanej z codzienną ewidencją i rozliczaniem pobytu dzieci w przedszkolu, tak aby mogli skoncentrować się na właściwej roli swojej pracy związanej z dziećmi.

Wszystkiego najlepszego!

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najlepsze życzenia pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy i wielu powodów do radości. Dziękujemy również za trud, wysiłek i zaangażowanie okazywane każdego dnia na polu edukacji i rozwoju najmłodszych.

Zespół ATMS Kids

15.09.2017

Od maja 2018 roku będą miały zastosowanie nowe przepisy związane z ochroną danych osobowych. ALAN Systems nieustannie dba o to aby nasze rozwiązania spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa.

01.06.2017
V Festiwal Nauki w Rybniku

Festiwal Nauki

Ponad 1100 dzieci z rybnickich szkół podstawowych wzięło udział w V Festiwalu Nauki, którego byliśmy sponsorem.

Wśród dziesiątek atrakcji warto wymienić: elektrycznego fryzjera, czyli generator van de Graaffa, elektryczne rowery, Słoneczny ogród, Nerwusometr, stoisko naukowe Żywiołowe zjawiska chemiczne, eksperymenty fizyczno- chemiczne z wykorzystaniem ciekłego azotu czy ekspozycja kolekcji meteorytów.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie rybnickiej Edukacji

01.06.2017
Cudownego, pełnego radości i niespodzianek Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, przedszkolakom i nie tylko, składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Życzy redakcja ePrzedszkole.com.pl

Artykuły dla przedszkoli

baby-boy-1508121_640.jpg
wtorek, 21. marzec 2017 - 12:12
Redakcja ePrzedszkole.com.pl
Ruszyły nabory do przedszkoli. Tegoroczna rekrutacja, w porównaniu z zeszłoroczną, jest prowadzona nieco później. Niezależnie jednak od wyznaczonych terminów rekrutacji czy zmian oświatowych, przed rodzicami wciąż jest ten sam dylemat: jakie przedszkole wybrać - publiczne czy prywatne?
mathematics-1044080_640.jpg
środa, 3. sierpień 2016 - 9:09
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Ostatnia część zabaw matematycznych na świeżym powietrzu! Gotowe rozwiązanie dla placówek i rodziców stanowiące idealne połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu! Sprawdźcie sami. To proste.
Kreda
wtorek, 26. lipiec 2016 - 12:11
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Kolejna część zabaw przygotowana przez grono pedagogów z myślą o naszych najmłodszych.Doskonała porcja zabawy na świeżym powietrzu.
run-1321278_640.jpg
wtorek, 19. lipiec 2016 - 11:51
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Przekazujemy Wam zestaw prostych zabaw przygotowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno” które rozwijają umiejętności matematyczne dzieci w wieku przedszkolnym. Każdą z zabaw można zaaranżować w plenerze, połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu daje świetne rezultaty.
Dziecko rysuje
wtorek, 19. kwiecień 2016 - 9:34
Redakcja przedszkolak.pl
Wiele dzieci w wieku przedszkolnym prezentuje zachowania lub ma problemy których podłożem mogą być nieprawidłowości w przebiegu procesów integracji sensorycznej. Integracja sensoryczna to zdolność do odczuwania, rozumienia i organizowania informacji dostarczanych przez zmysły z otoczenia do organizmu.

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.