polecamy
facebook
google
go to ATMS

ATMS Kids to nowoczesny system informatyczny, który umożliwia w prosty i przejrzysty sposób rejestrować i automatyczne rozliczać czas i koszty pobytu dzieci w przedszkolu.

Powstał aby odciążyć pracowników przedszkola w pracy związanej z codzienną ewidencją i rozliczaniem pobytu dzieci w przedszkolu, tak aby mogli skoncentrować się na właściwej roli swojej pracy związanej z dziećmi.

Aktualności

18.03.2019

Wiosenne zmiany na eP

Wiosennej zmianie ulga aura za oknem. Zmianę dostrzegą również placówki na ePrzedszkole.com.pl

Z przyjemnością możemy zaprezentować nową wersję ePrzedszkole.com.pl przygotowaną dla placówek. Odmieniona szata graficzna i nowoczesny układ to zmiany, które można zauważyć tuż po zalogowaniu. Skąd wynikają?

25.04.2018

Przyjmowanie dzieci na dyżur wakacyjny w systemie ATMS Kids

W związku ze zbliżającymi się wakacjami przekazujemy Państwu poniżej instrukcje dla placówek z systemem ATMS Kids, które na czas wakacji przyjmują dzieci z innych placówek.

03.04.2018
Radosnej Wielkanocy!

Radosnej Wielkanocy życzy ePrzedszkole.com.pl

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt życzy

redakcja ePrzedszkole.com.pl

22.12.2017
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy ePrzedszkole.com.pl

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Zespół ATMS Kids

Artykuły dla przedszkoli

szkolenia_atms_kids_i_ep.jpg
piątek, 24. sierpień 2018 - 10:52
Zespół ATMS Kids i ePrzedszkole.com.pl
Czy w Waszej placówce pojawili się nowi pracownicy? Korzystacie z ATMS Kids i chcecie wiedzieć więcej? Szkolenie z ATMS Kids i ePrzedszkole na pewno Wam się przyda! Oferujemy szkolenia podczas których uczestnicy poznają możliwości tych rozwiązań i doskonalą swoje umiejętności, co umożliwia samodzielną pracę z programem.
baby-boy-1508121_640.jpg
wtorek, 21. marzec 2017 - 12:12
Redakcja ePrzedszkole.com.pl
Ruszyły nabory do przedszkoli. Tegoroczna rekrutacja, w porównaniu z zeszłoroczną, jest prowadzona nieco później. Niezależnie jednak od wyznaczonych terminów rekrutacji czy zmian oświatowych, przed rodzicami wciąż jest ten sam dylemat: jakie przedszkole wybrać - publiczne czy prywatne?
mathematics-1044080_640.jpg
środa, 3. sierpień 2016 - 9:09
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Ostatnia część zabaw matematycznych na świeżym powietrzu! Gotowe rozwiązanie dla placówek i rodziców stanowiące idealne połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu! Sprawdźcie sami. To proste.
Kreda
wtorek, 26. lipiec 2016 - 12:11
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Kolejna część zabaw przygotowana przez grono pedagogów z myślą o naszych najmłodszych.Doskonała porcja zabawy na świeżym powietrzu.
run-1321278_640.jpg
wtorek, 19. lipiec 2016 - 11:51
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Przekazujemy Wam zestaw prostych zabaw przygotowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno” które rozwijają umiejętności matematyczne dzieci w wieku przedszkolnym. Każdą z zabaw można zaaranżować w plenerze, połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu daje świetne rezultaty.

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.