Aplikacja dla rodziców

Wygodny dostęp do informacji ze żłobka czy przedszkola w dowolnym miejscu i w dogodnym dla Ciebie czasie. Wszystko co ważne w zasięgu Twojego smartfona!

brand_image

Co zyskasz po zalogowaniu?

Kalendarz

Wygodnie sprawdzisz czas pobytu dziecka w placówce. Kalendarz zawiera informacje m.in. o obecnościach, posiłkach i opłatach.

decoration

Galeria

Zobacz jak bawi i rozwija się Twoje dziecko. Przeglądaj oraz pobieraj zdjęcia publikowane przez opiekuna grupy.

Powiadomienia

Już żadna ważna informacja nie umknie Twojej uwadze. Otrzymuj powiadomienia e-mail i sms wysyłane przez przedszkole czy żłobek.

Ogłoszenia

W jednym miejscu znajdziesz wszystkie informacje kierowane zarówno do grupy Twojego dziecka, jak i całej placówki.

Jadłospis

Przejrzysta forma jadłospisu umożliwi Ci stały podgląd cotygodniowego planu posiłków serwowanych maluchom.

Należność

Ta funkcja zapewni Ci dostęp do dokładnych wyliczeń comiesięcznych opłat za posiłki oraz pobyt dziecka w przedszkolu lub żłobku.

decoration

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa danych. Dostęp do konta na ePrzedszkole.com.pl jest możliwy tylko po podaniu prawidłowego loginu i hasła. Logowanie odbywa się w oparciu o protokół bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych, zabezpieczenia stosowanego m.in. w bankowości. Po zalogowaniu rodzic widzi tylko informacje dotyczącego swojego dziecka.

Zaufało nam:

• Kilkadziesiąt miejscowości
  • Setki placówek
  • Tysiące rodziców
Poland-map

Twórcy rozwiązania

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Tworzymy rozwiązania informatyczne dla klientów z różnych branż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie systemów IT obsługujących duże ilości danych i zapewniających najwyższy standard bezpieczeństwa.

Poznaj nas na www.alan-systems.com

Przewodnik video

Kontakt

W sprawach tj. obecność dziecka, rozliczenia, zamawianie kart itp. prosimy o bezpośredni kontakt ze swoją placówką (przedszkolem, żłobkiem, szkołą).

Pomoc techniczna

W przypadku pytań technicznych dotyczących działania aplikacji prosimy o kontakt przez formularz.

computer-image-with-envelope-inside