image-with-part-of-child-room
macbook-image

Rozwiązanie dla przedszkoli, żłobków i stołówek

Prosto i wygodnie przekazuj informacje rodzicom. Rozliczaj, przypominaj o należnościach i ważnych wydarzeniach. Wysyłaj powiadomienia e-mailem lub smsem do wszystkich.

image

Co zyskuje placówka?

Ogłoszenia

W jednym miejscu dodasz i przekażesz rodzicom najważniejsze informacje. Poinformujesz wybraną grupę lub całą placówkę.

decoration

POWIADOMIENIA

Już żadna informacja nie umknie uwadze rodziców. Wysyłaj grupowe powiadomienia e-mail i sms o wszystkim co ważne.

NALEŻNOŚCI

Ta funkcja umożliwia łatwe rozliczenie grupy za pobyt i posiłki. A Ty możesz od razu powiadomić o tej należności rodziców.

GALERIA

Dodasz zdjęcia i pokażesz rodzicom jak bawią i rozwijają się ich dzieci. Udostępnisz zdjęcia z możliwością ich pobierania i zapisywania.

JADŁOSPIS

Przejrzysta forma jadłospisu pozwala na wprowadzenie i zaprezentowanie rodzicom cotygodniowego planu posiłków.

WERSJA MOBILNA

ePrzedszkole.com.pl możesz obsługiwać bez żadnych instalacji na dowolnym komputerze, tablecie czy smartfonie.

decoration

Jak to działa?

image

Rejestracja obecności

Wykorzystanie kart, breloków oraz czytników zbliżeniowych sprawia, że rejestracja obecności dzieci jest wygodna i precyzyjna. Wykonują ją rodzice lub opiekunowie przyprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola czy żłobka.

Rozliczanie czasu i kosztów

Zgromadzone z czytników dane o czasie pobytu dziecka są rozliczane z uwzględnieniem uchwał miasta/gminy oraz indywidualnych zasad rozliczania placówki. Dzieje się to w sposób automatyczny dzięki rozwiązaniu ATMS Kids.

image
image

Przedszkole, żłobek lub stołówka

Rozliczenia z ATMS Kids automatycznie widoczne są dla placówki na ePrzedszkole.com.pl. W tym miejscu można je poprawić lub od razu rozliczyć grupę. Następnie można powiadomić rodziców o tej należności, a także o innych ważnych ogłoszeniach z placówki.

Rodzice

Po zalogowaniu na swoje konto rodzic zobaczy wszystkie informacje dotyczące dziecka tj. obecności, należności, ale również ogłoszenia ze swojej placówki, galerię zdjęć czy jadłospis. Wszystko przez komputer, tablet lub smartfon.

image
decoration-image

Doskonały przepływ informacji

ePrzedszkole.com.pl ułatwia codzienną komunikację pomiędzy placówką a rodzicami przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pomaga placówce szybko i łatwo udostępnić informację rodzicom wszystkich dzieci lub tylko wybranym grupom. Rodzice logując się na indywidualne konto na ePrzedszkole.com.pl mogą znaleźć wszystko, co ważne w jednym miejscu.

image
image

Sercem rozwiązania ePrzedszkole.com.pl jest ATMS Kids. To on odpowiada za precyzyjne rozliczanie czasu pobytu dzieci w przedszkolu czy żłobku oraz posiłków z uwzględnieniem oczekiwań i wymagań miasta czy gminy, a także indywidualnych zasad rozliczania placówki. ATMS Kids jest systemem będącym połączeniem teoretycznych założeń prawa oświatowego z praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienną pracę w przedszkolu, żłóbku czy stołówce.

Zaufało nam:

  • Kilkadziesiąt miejscowości
  • Setki placówek
  • Tysiące rodziców
Poland-map

Twórcy rozwiązania

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Tworzymy rozwiązania informatyczne dla klientów z różnych branż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie systemów IT obsługujących duże ilości danych i zapewniających najwyższy standard bezpieczeństwa.

Poznaj nas na www.alan-systems.com

Aktualności

System ATMS Kids ułatwia pracę stołówki, gdzie w krótkim czasie trzeba wykonać wiele zadań, określić i wydać dużą liczbę posiłków, poinformować rodziców o płatnościach, monitorować je, analizować finanse i generować raporty dotyczące rozliczeń. ATMS Kids w stołówce to m.in.: Natychmiastowa informacja o rzeczywistym zapotrzebowaniu na posiłki – bez koniecznościinstalowania urządzeńZgłaszanie nieobecności dziecka w stołówce przez rodzica w...
Powiadomienia push to rodzaj wiadomości za pomocą których placówka może informować rodziców o nowych ogłosz...
Powiadomienia push to rodzaj wiadomości za pomocą których przedszkole lub żłobek może informować rodziców o...

Przewodnik video

Odtwórz playlistęYouTube_icon