Jak zacząć? WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

Gdzie przeglądać informacje z przedszkola dotyczące dziecka? Jak się zarejestrować? Rodzicom, którzy dopiero zaczynają przygodę z ePrzedszkole.com.pl pokazujemy od czego zacząć. Na początek wystarczą dwa kroki!

Po pierwsze: Zarejestruj się

(kliknij w obrazek i zobacz film instruktażowy lub postępuj wg opisanych niżej punktów)

1: Wejdź na stronę https://rodzic.eprzedszkole.com.pl/ i kliknij na dole  „Zarejestruj się”.

2: Podaj swoje dane czyli dane rodzica: adres e-mail, imię i nazwisko (pola obowiązkowe).

3: Obowiązkowo zaznacz pole „Akceptuję Regulamin”.

4: Gdy wszystko jest gotowe kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.

5: Na podany e-mail został wysłany link aktywacyjny (sprawdź skrzynkę odbiorczą). Jeśli nie potrafisz znaleźć
w swojej skrzynce wiadomości z linkiem warto przejrzeć folder spam. Następnie podążaj za wskazówkami podanymi w mailu.

Po drugie: Dodaj profil dziecka

(kliknij w obrazek by zobaczyć film instruktażowy lub postępuj wg opisanych poniżej kroków)

1: Zaloguj się na  https://rodzic.eprzedszkole.com.pl/ używajac użytego wcześniej e-maila oraz hasła.

2: Kliknij przycisk plus „Dodaj dziecko” znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu.

3: Podaj numer PESEL dziecka oraz numer karty dziecka i kliknij SZUKAJ.

4: Po wyszukaniu profilu dziecka kliknij DODAJ.  Tym sposobem profil dziecka został dodany do Twojego konta.

Od teraz po zalogowaniu na ePrzedszkole.com.pl możesz przeglądać informacje dotyczące Twojego dziecka.

Gdzie przeczytasz ogłoszenia, gdzie znajdziesz należności, a gdzie zdjęcia? To i wiele więcej pokazujemy na filmach w specjalnie przygotowanym przewodniku video. Kliknij PRZEWODNIK VIDEO.

PYTANIA?

#1 Masz problem z zalogowaniem, linkiem aktywacyjnym, dodaniem profilu dziecka itp. Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania techniczne.
Kliknij PYTANIA I ODPOWIEDZI.

#2 Masz pytania dotyczące obecności dziecka, należności, rozliczeń itp?  Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim przedszkolem/żłobkiem.