Zobacz, jak się zmieniamy!

ePrzedszkole.com.pl powstało, by komunikacja między rodzicami a przedszkolami i żłobkami była lepsza. Na lepsze staramy się również zmieniać nasze aplikacje i strony www. Ostatnie zmiany pojawiły się w aplikacji dla placówek, następnie w tej przeznaczonej dla rodziców. Teraz przyszła kolej na ulepszenie strony www.

Co się zmieniło na naszej stronie internetowej?

Najbardziej widoczną zmianą po wpisaniu adresu www.ePrzedszkole.com.pl jest nowa szata graficzna – nastawiona na prostotę i kolory. Pierwszym krokiem by przejść dalej jest wybór czy interesują nas informacje dla rodziców czy chcemy zobaczyć zawartość przeznaczoną dla przedszkoli, żłobków i stołówek. Po wyborze otrzymujemy dedykowaną podstronę.

U góry, w menu, dostępne są skróty: logowanie do aplikacji, przewodnik video oraz szybki kontakt. Oprócz tych funkcji strona ma przede wszystkim charakter informacyjny. Sporą dawkę wiedzy umieściliśmy we wspomnianej zakładce Przewodnik video. Z kolei najnowsze informacje znajdują się w części Aktualności, u dołu strony.

Na laptopach, tabletach i smartfonach

Dla wielu z nas urządzenia mobilne stały się podstawowym narzędziem dostępu do internetu. Nowa strona internetowa ePrzedszkole.com.pl dopasowuje swój wygląd do urządzenia za pomocą którego aktualnie jest przeglądana. Treści prezentują się przejrzyście i czytelnie.

Bezpieczeństwo

Nowa strona www, tak jak dotychczasowa, spełnia wszystkie najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Jest szyfrowana o czym mówi zapis „ https://” poprzedzający adres strony. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ikonę kłódki widoczną po lewej stronie adresu strony. To informacja, że strona ma ważny certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Logowanie do aplikacji bez zmian

Sam proces logowania do aplikacji ePrzedszkole.com.pl dla placówek i dla rodziców pozostał ten sam. Aby zalogować się na swoje konto, należy kliknąć na stronie www przycisk „Logowanie” w prawym, górnym rogu strony. Wystarczy użyć swojego loginu i hasła, aby przejść do konta w aplikacji.

Miłego użytkowania!

1 Comments

  1. Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>