Co nowego w aplikacji dla placówek?

Z przyjemnością możemy zaprezentować nową wersję aplikacji przygotowaną dla placówek. Odmieniona szata graficzna i nowoczesny układ to zmiany, które można zauważyć tuż po zalogowaniu na ePrzedszkole.com.pl. Skąd wynikają?

Przede wszystkim zależało nam na podniesieniu komfortu pracy. ePrzedszkole.com.pl staje się wygodniejsze w obsłudze, przy zachowaniu dotychczasowych sprawdzonych funkcjonalności.

Nowy wygląd sprawia, że ePrzedszkole.com.pl jest w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych i różnych rozmiarów ekranu. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że ePrzedszkole.com.pl wygodnie obsługuje się zarówno w przeglądarce na tradycyjnym komputerze, ale także na laptopie czy tablecie, a nawet smartfonie!

Nowa wersja na dwa sposoby

Przejście do nowej wersji możliwe jest na dwa sposoby. Pierwszy i najprostszy to wpisanie w   przeglądarkę adresu https://placowka.eprzedszkole.com.pl/. Drugi sposób pojawia się podczas logowania do starej wersji systemu. Wystarczy poniżej przycisku „Zaloguj” kliknąć „Przejdź do nowej wersji” i zalogować się jak do tej pory. Opcja przełączania pomiędzy nową a starą wersją systemu będzie dostępna przez najbliższe kilka miesięcy. Zależy nam by użytkownicy mogli poznać nową wersję, mogąc w razie potrzeby wrócić do starej.

 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>