Z naszych systemów i aplikacji możecie korzystać tak, jak do tej pory

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną pragniemy poinformować, że zarówno system ATMS Kids, jak i aplikacje ePrzedszkole.com.pl działają w normalnym trybie. Również my jako firma świadczymy usługi na niezmienionym poziomie, a warunki naszej współpracy z Państwem nie zmieniają się.

Jednocześnie przypominamy, że w aplikacji ePrzedszkole.com.pl placówki mogą tworzyć i wysyłać ogłoszenia do rodziców (Jak dodać ogłoszenie? Kliknij TUTAJ).

Do ogłoszenia nie można dodawać załączników, ale można dodawać linki do załączników umieszczonych na bezpłatnych dyskach takich jak np. Dysk Google (Jak korzystać z Dysku Google? Kliknij TUTAJ). W taki sam sposób można wskazywać na inne materiały dostępne w Internecie (np. filmy na YouTube czy Vimeo), w tym te sugerowane przez Ministerstwo Edukacji czy lokalne wydziały edukacji i inne jednostki.

Zwracamy też Państwa uwagę na to, że niestety nie wszyscy rodzice korzystają z ePrzedszkole.com.pl, a co za tym idzie, nie do każdego z nich będzie można dotrzeć z informacjami od Państwa. Sugerujemy, aby zachęcić rodziców, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na ePrzedszkole.com.pl by to zrobili.

W razie pytań, niezmiennie, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Z pozdrowieniami,
zespół ePrzedszkole.com.pl

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>