ATMS Playtime – aktualizacja aplikacji mobilnej do rejestracji obecności

W najbliższych dniach pojawi się zaktualizowana wersja aplikacji ATMS Playtime, gwarantująca użytkownikom dostęp do najnowszych funkcjonalności. W większości zmiany nie są widoczne na pierwszy rzut oka, bo polegają głównie na technicznych usprawnieniach.

Nowa wersja m.in. posiada poprawki w zakresie logowania się do więcej niż jednej placówki (dla użytkowników, którzy mają taką możliwość). Usprawniono także proces rejestracji zdarzeń dla dzieci, które nie korzystają z kart RF ID (a ich obecność jest rejestrowana wyłącznie za pomocą ATMS Playtime).

Widoczne zmiany to m.in. informacja (w prawym górnym rogu aplikacji) o ilości zarejestrowanych zdarzeń (wejść/wyjść) jakie mają zostać zsynchronizowane z ATMS Kids. Do menu głównego przeniesiona została (z ustawień) funkcja „Synchronizacja”, która umożliwia aktualizację danych z ATMS Kids oraz wysłanie zdarzeń (o ile są jakiekolwiek do wysłania). Z kolei funkcja „Zdarzenia do wysłania” (która pokazuje jakie zdarzenia czekają do wysłania do ATMS Kids i pozwala na ich wysłanie) ma teraz inną, bardziej odpowiednią ikonkę. Ponadto nowy ATMS Playtime wyświetli w menu nazwę placówki do której jest właśnie zalogowany użytkownik.

ATMS Playtime

Czym jest ATMS Playtime i jak działa wyjaśniamy tutaj.

Jak tylko nowa wersja ATMS Playtime będzie dostępna w Google Play zostaną Państwo o tym poinformowani na tablecie – aby dokonać aktualizacji, należy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej: 32 661 05 33 lub pomoc@ePrzedszkole.com.pl

1. hello there and thank you for your information – I’ve definitely picked up something
    new from right here. I did however expertise some technical points using this
    website, as I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load correctly. I had been wondering if your web hosting is OK?

Not that I’m complaining, but slow loading instances times will very
    frequently affect your placement in google and could damage your high-quality score if advertising and marketing with Adwords.

Well I am adding this RSS to my e-mail and could look out for much more
    of your respective intriguing content. Ensure that
    you update this again very soon.. Escape room