Wielkie Święto Małego Człowieka - Festiwal „KORCZAK 2013”

3. październik 2013 - 9:42
05.10.2013
12.10.2013
Miejsce: 

Warszawa

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK - najważniejsze kulturalne wydarzenie adresowane do młodego widza!

serwis go gaga

Od 5 października przez 8 festiwalowych dni, na deskach 6 stołecznych teatrów będzie można obejrzeć prawie 40 spektakli oraz uczestniczyć w kilkudziesięciu wydarzeniach festiwalowych.
„KORCZAK 2013” to najlepsze polskie i międzynarodowe propozycje teatralne, które przeniosą widzów w wiele ciekawych i tajemniczych miejsc pełnych: obrazów, mozaiki, cieni, form, kolorów, zabawy, światła, multimediów, dających możliwość odkrywania przestrzeni, poznawania kształtów i dźwięków. Poznania i odkrywania magii jaką jest teatr, a także rozbudzenia wrażliwości na ważne tematy, na odbieranie świata przez młodego Człowieka. Tegoroczne spektakle oparte są zarówno na poezji, komiksie, powieściach, eposach, na motywach bajek z różnych stron Świata – ale także na historiach uroczego Koziołka Matołka, Emila z Lönnebergi, czy Tolka Banana, którego przygody od lat zachwycają małych i dużych odbiorców!
Szczegóły na: www.korczak-festival.pl
oraz na profilu: www.facebook.com/FestiwalTeatralnyKorczak

Lokalizacja: miasto Warszawa: Teatr Powszechny, Teatr LALKA, Teatr „Baj”, Teatr Lalek Guliwer, Teatr Dramatyczny, Teatr Studio.