Spacerownik teatralny dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych

19.05.2018 13:00
Miejsce:

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum zaprasza dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo itp.) na nietypowy, pełen niespodzianek i twórczych zabaw spacer po kilku teatralnych miejscach Katowic.

Redakcja silesiakultura.pl

Podczas rodzinnej wędrówki uczestnicy zobaczą, że teatr niejedno ma imię i może nas zadziwiać animacją lalek, interpretacją słowa, ekspresją ruchu, bogactwem dźwięków i znaków plastycznych. Spacer rozpocznie się o godzinie 13.00 spod budynku Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”, ul. św. Jana 10. Orientacyjny czas spaceru to około 90 min. Autorkami i prowadzącymi katowicki spacer są Maria Babicka i Anna Nowak.

Spacerownik teatralny dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych

Udział w spacerze jest bezpłatny.

Uwaga: zadania są zaplanowane w taki sposób, by zaangażować zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie się w parach/grupach (dziecko 6+ wraz z dorosłym).

Obowiązuje rezerwacja miejsc:
• telefonicznie – pod nr tel. 32 253 77 79, od wtorku do piątku w godz. 9.00-13.00 i 14.00-16.00, w soboty, niedziele i święta na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu
• za pomocą e-maila: edukacja@ateneumteatr.pl podając liczbę osób, których rezerwacja dotyczy oraz telefon kontaktowy

Źródło: silesiakultura.pl