Ręka w Łapę – warsztaty ze Stowarzyszeniem Nadzieja na dom

13.07.2018 11:00
Miejsce:

Filia nr 20 – Stary Sosnowiec / ul. Piłsudskiego 19 / Sosnowiec

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza do udziału w warsztatach edukacyjnych dla dzieci prowadzonych przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Nadzieja na dom. Redakcja Silesiakultura.pl

Redakcja silesiakultura.pl

Ręka w Łapę – warsztaty ze Stowarzyszeniem Nadzieja na dom

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich chętnych dzieci odbędą się 13 lipca 2018 o godz. 11.00 w Filii nr 20 – Stary Sosnowiec przy ul. Piłsudskiego 19. Uczestnicy warsztatów nauczą się m.in. jak w sposób prawidłowy i bezpieczny powinno obchodzić się z psem, a także dowiedzą się jak można ciekawie i aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem. Dodatkową atrakcją będzie obecność gościa specjalnego – psiaka ze schroniska. Wstęp wolny.

Warsztaty „Ręka w Łapę” stanowią część projektu MBP „Biblioteka – ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Promocja czytelnictwa”.

Źródło: silesiakultura.pl