google

Przewodnik po platformie ePrzedszkole.com.pl

Zobacz jak zarejestrować się i zalogować na ePrzedszkole.com.pl oraz po wyszukaniu swoich dzieci przypisać je do swojego profilu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu zaawansownaych funkcji platformy.

Rozpoczęcie pracy z platformą ePrzedszkole.com.pl

Krótki film instruktażowy pomoże Ci w założeniu Twojego profilu.

Podgląd kalendarza obecności dziecka

Kalendarz ten pozwoli ci monitorować czas pobytu dzieci w placówce. Dzięki niemu uzyskasz informacje m.in. o dniach obecności dzieci, dniach wolnych, zarejestrowanych godzinach wejścia i wyjścia dzieci z placówki.

Podgląd należności za pobyt dziecka w placówce

Dzięki tej funkcji możesz przeglądać informacje o należnościach za płatne godziny pobytu dzieci w placówce, posiłki i zajęcia dodatkowe.

Ogłoszenia

Dzięki tej opcji będziesz otrzymywał skierowane do ciebie przez placówkę komunikaty i powiadomienia np.: o nadchodzących wydarzeniach z życia placówki, czy też zapisach na dodatkowe zajęcia lub wycieczki.

Z ePrzedszkole możesz korzystać wszędzie tam, gdzie jesteś! Wystarczy, że masz przy sobie telefon komórkowy lub laptop i zalogujesz się do do swojego profilu na platformie poprzez przeglądarkę internetową.

Pomoc  /   FAQ