facebook
google

Pomoc

W sprawach tj. obecności dzieci, rozliczenia itp. prosimy o kontakt bezpośrednio z Placówką (czyli przedszkolem, żłobkiem, szkołą, stołówką, itd.)

Pierwsze kroki
Krok 1: Rejestracja i aktywacja profilu
Korzystanie z platformy internetowej ePrzedszkole.com.pl jest możliwe po prawidłowym przejściu etapu rejestracji bezpłatnego profilu na platformie. W formularzu rejestracyjnym powinieneś podać:
  • login czyli twój adres email
  • hasło (składające się z co najmniej 6 dowolnych znaków)
  • twoje imię,
  • twoje nazwisko
  • opcjonalnie twój numer telefonu komórkowego, jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia SMS
Rejestracja na ePrzedszkole.com.pl jest równoznaczna z akceptacją regulaminu platformy. Możesz się z nim zapoznać tutaj. W trakcie rejestracji profilu możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną rozsyłanych przez właściciela platformy.

Aby wysłać prawidłowo wypełniony formularz rejestracyjny, przepisz kod bezpieczeństwa z obrazka oraz kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ MNIE. Email z potwierdzeniem rejestracji profilu zostanie wysłany na twój adres email, podany w formularzu rejestracyjnym. Aby zalogować się na platformie po raz pierwszy, musisz najpierw aktywować swój profil, klikając w link aktywacyjny wysłany na podany adres email. Aktywacji profilu należy dokonać do 7 dni, w przeciwnym razie profil wygaśnie.

Po pomyślnym ukończeniu aktywacji twojego profilu, otrzymasz email z potwierdzeniem aktywacji. Jeżeli posiadasz profil na Facebook lub Google , możesz w łatwy i szybki sposób zalogować się na ePrzedszkole.com.pl, z pominięciem uciążliwej rejestracji. Wystarczy, że skorzystasz z opcji Zaloguj przez Facebook lub Zaloguj przez Google. Po kliknięciu na jeden z dwóch wyżej wymienionych przycisków, zostaniesz przekierowany na stronę logowania do Facebook lub Google. Po podaniu swojego loginu i hasła, czyli zalogowaniu się do profilu Facebook lub Google, będziesz mógł przejść na platformę ePrzedszkole.com.pl z pominięciem rejestracji.

Podczas pierwszego logowania przez Facebook lub Google musisz zaakceptować regulaminu platformy, abyś mógł z niej korzystać.