facebook
google

Pomoc

W sprawach tj. obecności dzieci, rozliczenia itp. prosimy o kontakt bezpośrednio z Placówką (czyli przedszkolem, żłobkiem, szkołą, stołówką, itd.)

Pytania

1. Czy dostęp do danych o mnie i moim dziecku jest bezpieczny?
2. Co mam zrobić, jeżeli zapomniałem hasła lub chciałbym zmienić hasło do mojego konta?
3. Zmieniłem adres email, który wpisałem podczas rejestracji jako mój login. Co zrobić?
4. W jaki sposób mogę poprawić swoje dane?
5. Nie mogę wyszukać mojego dziecka. Co zrobić?
6. Mam kilkoro dzieci w wieku przedszkolnym. Czy mogę przeglądać ich dane w ramach jednego konta na ePrzedszkole.com.pl?
7. Moje dzieci uczęszczają do różnych przedszkoli. Czy mimo to mogę przeglądać ich dane?
8. Jak mogę zrezygnować z newslettera?
9. Co to jest kanał RSS i jak go używać?

Odpowiedzi


Czy dostęp do danych o mnie i moim dziecku jest bezpieczny?
Dostęp do twojego konta na ePrzedszkole.com.pl jest możliwy tylko po podaniu prawidłowego loginu i hasła, co już uniemożliwia osobom nieupoważnionym zalogowanie się i przeglądanie danych na twoim koncie.
Co więcej, dostęp do konta na ePrzedszkole.com.pl odbywa się w oparciu o protokół bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych, nazwany w skrócie SSL (ang. Secure Sockets Layer). Umożliwia on bezpieczny dostęp do stron internetowych. Adresy witryn korzystających ze SSL zaczynają się od „https”. Tego rodzaju zabezpieczenia są stosowane powszechnie między innymi w bankowości elektronicznej.
Możesz zatem być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych.
Natomiast jeżeli podejrzewasz, że Twoje hasło dostało się w niepowołane ręce, natychmiast go zmień.Co mam zrobić, jeżeli zapomniałem hasła lub chciałbym zmienić hasło do mojego konta?
Jeżeli zapomniałeś hasło do swojego konta, przejdź do strony logowania i kliknij w link "Nie pamiętam hasła", a następnie wpisz swój adres email w wymagane pole i kliknij w Zmień hasło. Instrukcje jak zmienić hasło zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeżeli natomiast pamiętasz swoje hasło, ale chciałbyś je zmienić na inne, możesz to zrobić w Ustawieniach konta. W tym celu zaloguj się do swojego konta, rozwiń menu użytkownika, dostępne w prawym górnym rogu strony, wybierz opcję Ustawienia, a następnie zmień hasło.Zmieniłem adres email, który wpisałem podczas rejestracji jako mój login. Co zrobić?
Swojego adresu email, będącego loginem do konta na ePrzedszkole.com.pl, nie możesz zmienić samodzielnie.
Dlatego skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce Pomoc, lub napisz do nas na adres: info@ePrzedszkole.com.pl, oczywiście podając swój aktualny adres email.
O zmianie loginu do konta zostaniesz poinformowany drogą mailową na twój aktualny adres email.W jaki sposób mogę poprawić swoje dane?
Każdy użytkownik naszej platformy ma prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych osobowych. Powyższe jest możliwe poprzez:
  • dokonanie aktualizacji danych w zakładce „Ustawienia Konta” - zakładka jest dostępna dla każdego zalogowanego użytkownika w rozwijanym menu użytkownika, w prawym górnym rogu strony,
  • kontakt z nami pod adresem mailowym: info@ePrzedszkole.com.pl - w odpowiedzi na wysłaną prośbę udostępnimy ci twoje dane osobowe, które będziesz mógł nam odesłać po dokonaniu ich aktualizacji.
Nie mogę wyszukać mojego dziecka. Co zrobić?
Po zalogowaniu się na platformie ePrzedszkole.com.pl, możesz wyszukać tylko dzieci, które uczęszczają do przedszkoli, korzystających z systemu ATMS Kids, pod warunkiem, że przedszkola te wyraziły zgodę na udostępnienie rodzicom na ePrzedszkole.com.pl danych, dotyczących pobytu dzieci w przedszkolu. Jeżeli twoje dziecko nie uczęszcza do takiego przedszkola, nie będziesz mógł go wyszukać.
Jeżeli natomiast twoje dziecko uczęszcza do takiego przedszkola i nie udało ci się go wyszukać, upewnij się, że wpisujesz poprawny numer PESEL (11 cyfr) i numer karty przedszkolnej systemu ATMS Kids (10 ostatnich cyfr) szukanego dziecka. Numer karty przedszkolnej znajduje się na odwrocie karty magnetycznej, którą otrzymałeś z przedszkola w celu odbijania wejścia i wyjścia dziecka na czytniku w przedszkolu.
Jeżeli w dalszym ciągu nie możesz wyszukać swojego dziecka, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce Pomoc, lub napisz do nas na adres: info@ePrzedszkole.com.plMam kilkoro dzieci w wieku przedszkolnym. Czy mogę przeglądać ich dane w ramach jednego konta na ePrzedszkole.com.pl?
Do swojego konta na platformie możesz przypisać każde ze swoich dzieci, pod warunkiem, że wyszukasz je na platformie. Możesz wyszukać tylko dzieci, które uczęszczają do przedszkoli, korzystających z systemu ATMS Kids, pod warunkiem, że przedszkola te wyraziły zgodę na udostępnienie rodzicom na ePrzedszkole.com.pl danych, dotyczących pobytu dzieci w przedszkolu. Jeżeli twoje dziecko nie uczęszcza do takiego przedszkola, nie będziesz mógł go wyszukać.
Na swoim koncie możesz przeglądać dane pobytu każdego z wyszukanych i przypisanych do swojego konta dzieci.Moje dzieci uczęszczają do różnych przedszkoli. Czy mimo to mogę przeglądać ich dane?
Do swojego konta na platformie możesz przypisać każde ze swoich dzieci, nawet jeśli uczęszczają do różnych przedszkoli - pod warunkiem, że wyszukasz dzieci na platformie. Możesz wyszukać tylko dzieci, które uczęszczają do przedszkoli, korzystających z systemu ATMS Kids, pod warunkiem, że przedszkola te wyraziły zgodę na udostępnienie rodzicom na ePrzedszkole.com.pl danych, dotyczących pobytu dzieci w przedszkolu. Jeżeli twoje dziecko nie uczęszcza do takiego przedszkola, nie będziesz mógł go wyszukać.
Na swoim koncie możesz przeglądać dane pobytu każdego z wyszukanych i przypisanych do swojego konta dzieci.Jak mogę zrezygnować z newslettera?
Aby zrezygnować z naszego newslettera, kliknij w link rezygnacji z newslettera, który otrzymałeś mailem wraz z newsletterem.
Jeżeli usunąłeś tego maila, możesz również zrezygnować z newslettera, kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce Pomoc, lub pisząc do nas na adres: info@ePrzedszkole.com.pl.Co to jest kanał RSS i jak go używać?
RSS (Really Simple Syndication) to sposób rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach internetowych. Wiadomości RSS są dostarczane w formie nagłówków i przypominają pocztę elektroniczną - mają tytuł, skrót i odnośnik, który prowadzi do pełnej informacji na stronie źródłowej.
Korzystając z RSS-ów możesz zebrać w jednym miejscu informacje z wielu źródeł na interesujące cię tematy. Nie musisz ładować ciężkich stron ze zbędnymi informacjami przed dotarciem do tego, co cię interesuje. Dzięki RSS-om omijasz spam.
Do odczytywania wiadomości RSS służą specjalne programy (tzw. czytniki), które są podobne do programów pocztowych. Są wręcz takie, które instalują się jako "wtyczka" do Twojego ulubionego programu pocztowego, dzięki czemu odczytujesz wiadomości jak zwykłe e-maile.