facebook
google

Klub książki

patrzmadika_eprzedszkole.jpg
Seria o Madice z Czerwcowego Wzgórza to prawdziwa klasyka literatury dziecięcej. Zapisana w książeczce historia to idealna zimowa opowieść, doskonała do czytania w długie zimowe wieczory.

Redakcja Domowa Księgarnia

ziutek2.jpg
Seria o Kogutku Ziutku to fantastyczna wierszowana historia o chwackim koguciku, który pragnie poznawać świat. Idealna do czytania, nie tylko przed snem, dla dzieci od trzeciego roku życia.

Redakcja Domowa Księgarnia

hurra.jpg
"Hurra, są Święta! " to tegoroczna świąteczna propozycja dla Maluchów od Wydawnictwa Zakamarki.

Domowa Księgarnia

kajtek2.jpg
Ulubieniec Testerki Książek powraca! Jego nowe przygody są jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej ekscytujące.

Domowa Księgarnia

skarpetki.jpg
Ta książka to nieodłączny element składający się na wieczorny rytuał usypiania Testerki Książek. Od czterech miesięcy audiobook o przygodach skarpetek jest odtwarzany każdego wieczoru.

Redakcja Domowa Księgarnia

tajemnica_wiezienia.jpg
Chyba najbardziej znane na świecie dziecięce biuro detektywistyczne. Para małych detektywów rozwiązuje wszelkie podejrzane sprawy. Seria uczy dzieci myślenia i obserwacji tego,co dokoła.

Redakcja Domowa Księgarnia

marcelina.jpg
Napisana z pomysłem i polotem historia Marceliny, która odkrywa coś absolutnie niesamowitego. i magicznego. Pełan przygód , świetnych bohaterów i magii ksiąska dla każdego młodego mola książkowego.

Redakcja Domowa Księgarnia

pax.jpg
Nie myślałam,że kiedyś powiem o jakiejś książce, ze jest historią na miarę "Małego Księcia". Ta właśnie taka jest. Niesamowita historia przyjaźni, która wzruszy nie tylko dziecko,ale i dorosłego.

Redakcja Domowa Księgarnia

wojownicy.jpg
Historia kocura, zwykłego dachowca, który staje się wojowniczym kotem, to świetna opowieść dla dzieciaków. Te spersonalizowane kociaki to postaci walczące ze złem. Bardzo ciekawy pomysł na książkę.

Redakcja Domowa Księgarnia

komputery.jpg
Nie ulegajcie stereotypowemu myśleniu - to jest ksiąska zarówno dla dziewczynek , jak i dla chłopców. Pomaga poznać komputer od podszewki, a jednocześnie poszerzyć wiedzę na temat jego użytkowania. Ja dla mnie super.

Blog Domowa Księgarnia