google

szkolenia_atms_kids_i_ep.jpg
piątek, 24. sierpień 2018 - 10:52
Zespół ATMS Kids i ePrzedszkole.com.pl
Czy w Waszej placówce pojawili się nowi pracownicy? Korzystacie z ATMS Kids i chcecie wiedzieć więcej? Szkolenie z ATMS Kids i ePrzedszkole na pewno Wam się przyda! Oferujemy szkolenia podczas których uczestnicy poznają możliwości tych rozwiązań i doskonalą swoje umiejętności, co umożliwia samodzielną pracę z programem.
baby-boy-1508121_640.jpg
wtorek, 21. marzec 2017 - 12:12
Redakcja ePrzedszkole.com.pl
Ruszyły nabory do przedszkoli. Tegoroczna rekrutacja, w porównaniu z zeszłoroczną, jest prowadzona nieco później. Niezależnie jednak od wyznaczonych terminów rekrutacji czy zmian oświatowych, przed rodzicami wciąż jest ten sam dylemat: jakie przedszkole wybrać - publiczne czy prywatne?
mathematics-1044080_640.jpg
środa, 3. sierpień 2016 - 9:09
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Ostatnia część zabaw matematycznych na świeżym powietrzu! Gotowe rozwiązanie dla placówek i rodziców stanowiące idealne połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu! Sprawdźcie sami. To proste.
Kreda
wtorek, 26. lipiec 2016 - 12:11
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Kolejna część zabaw przygotowana przez grono pedagogów z myślą o naszych najmłodszych.Doskonała porcja zabawy na świeżym powietrzu.
run-1321278_640.jpg
wtorek, 19. lipiec 2016 - 11:51
Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno”
Przekazujemy Wam zestaw prostych zabaw przygotowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Twórczej „Okno” które rozwijają umiejętności matematyczne dzieci w wieku przedszkolnym. Każdą z zabaw można zaaranżować w plenerze, połączenie wysiłku umysłowego z ruchem na świeżym powietrzu daje świetne rezultaty.
Dziecko rysuje
wtorek, 19. kwiecień 2016 - 9:34
Redakcja przedszkolak.pl
Wiele dzieci w wieku przedszkolnym prezentuje zachowania lub ma problemy których podłożem mogą być nieprawidłowości w przebiegu procesów integracji sensorycznej. Integracja sensoryczna to zdolność do odczuwania, rozumienia i organizowania informacji dostarczanych przez zmysły z otoczenia do organizmu.
Dziewczynka czyta książkę
wtorek, 8. marzec 2016 - 11:05
Redakcja Przedszkolak.pl
Koncentracja to umiejętność skupiania uwagi, nierozpraszania się nawet w wyniku silnych bodźców niezwiązanych z wykonywaniem danych czynności. Umysł ludzki ma ograniczoną możliwość przetwarzania danych, dlatego tak istotna jest umiejętność selekcji informacji, skupiania uwagi i dobra pamięć.
person-976759_640.jpg
wtorek, 23. luty 2016 - 14:01
Redakcja Przedszkola.pl
Jeżeli chłopiec, czy dziewczynka jest wesoła, zainteresowana zabawą czy nauką oraz zna swoją wartość to znaczy, że otrzymali oni od swoich rodziców tyle ciepła, zrozumienia, cierpliwości i miłości, ile było im potrzeba. Ale zdarza się przecież często, że tak nie jest.
Chłopiec z plecakiem
wtorek, 9. luty 2016 - 9:26
Redakcja Przedszkolak.pl
Korygowanie zaburzeń rozwojowych należy do działań naprawczych i wymaga specjalistycznej wiedzy psychologicznej. Idealnym miejscem do prowadzenia zajęć korekcyjno-wyrównawczych jest przedszkole lub klasa zerowa, gdyż to właśnie tu dziecko uczy się głównie przez zabawę i przez nią rozwija się najlepiej.
Maski karnawałowe
wtorek, 26. styczeń 2016 - 9:24
Redakcja Przedszkolak.pl
Scenariusz zabawy karnawałowej podczas której dzieci witają króla i królową balu, otrzymują kotyliony, poznają atrybuty balu, uczestniczą w zadaniach i zabawach oraz tańcach.