Aktualności

18.03.2019
Wiosenne zmiany na ePrzedszkole.com.pl

Wiosenne zmiany na eP

Wiosennej zmianie ulga aura za oknem. Zmianę dostrzegą również placówki na ePrzedszkole.com.pl

Z przyjemnością możemy zaprezentować nową wersję ePrzedszkole.com.pl przygotowaną dla placówek. Odmieniona szata graficzna i nowoczesny układ to zmiany, które można zauważyć tuż po zalogowaniu. Skąd wynikają?

Przede wszystkim zależało nam na podniesieniu komfortu pracy. ePrzedszkole.com.pl staje się wygodniejsze w obsłudze, przy zachowaniu dotychczasowych sprawdzonych funkcjonalności.

Nowy wygląd sprawia, że ePrzedszkole.com.pl jest w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych i różnych rozmiarów ekranu. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że ePrzedszkole.com.pl wygodnie obsługuje się zarówno w przeglądarce na tradycyjnym komputerze, ale także na laptopie czy tablecie, a nawet smartfonie!


Nowa wersja na dwa sposoby

Przejście do nowej wersji możliwe jest na dwa sposoby. Pierwszy i najprostszy to wpisanie w   przeglądarkę adresu https://placowka.eprzedszkole.com.pl/. Drugi sposób pojawia się podczas logowania do starej wersji systemu. Wystarczy poniżej przycisku „Zaloguj” kliknąć „Przejdź do nowej wersji” i zalogować się jak do tej pory. Opcja przełączania pomiędzy nową a starą wersją systemu będzie dostępna przez najbliższe kilka miesięcy. Zależy nam by użytkownicy mogli poznać nową wersję, mogąc w razie potrzeby wrócić do starej.


Logowanie 


Nowy wygląd, nowe możliwości 

Dotychczasowe funkcjonalności ePrzedszkole.com.pl sprawdzające się podczas codziennej pracy administracyjnej placówek, w całości dostępne są również w jego nowej wersji. Aktualnie prezentujemy je w sposób znacznie bardziej minimalistyczny i ergonomiczny. 

ePrzedszkole.com.pl wzbogaciliśmy również o kilka nowych udogodnień dla placówek. Zmiany można dostrzec już po zalogowaniu. To widok Pulpitu, który np. w centralnej części prezentuje aktualne i najważniejsze informacje przygotowane przez nas dla placówki. W lewej części Pulpitu umieszczone zostały dane użytkownika i placówki wraz z ustawieniami a następnie dobrze znane opcje Menu. 

Nowością jest ostatnia z nich – Kontakt. Pozwala szybko odnaleźć dane kontaktowe do Pomocy Technicznej, skorzystać z formularza kontaktu lub wskazówek zgromadzonych w zakładce Pomoc. 

Inną przydatną zmianą są przyciski w prawym rogu ekranu. Dzięki nim można zajrzeć do zasobów Pomocy, zakończyć pracę i wylogować się, a wkrótce także przejść do ATMS Kids, bez konieczności logowania.

Pulpit prezentuje się w następujący sposób:

Pulpit 

Zmieniając ePrzedszkole.com.pl zastosowaliśmy najnowsze trendy w projektowaniu. Nową wersję rozszerzyliśmy o nowości podnoszące jakość pracy, przy zachowaniu sprawdzonych funkcjonalności, do których zdążyli się już Państwo przyzwyczaić.

Liczymy, że nowa wersja ePrzedszkole.com.pl zyska Państwa sympatię, podnosząc przy tym poziom zadowolenia z pracy. Prace wciąż trwają i nowe ePrzedszkole.com.pl jest wciąż w fazie rozwoju.

Wstecz

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.

Jesteśmy na Facebooku! Lubisz nas?

Dołącz do fanów ePrzedszkole.com.pl i polub nas! Czytaj naszego bloga i dyskutuj o nim z innymi rodzicami.