Wszystkiego najlepszego!

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najlepsze życzenia pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy i wielu powodów do radości. Dziękujemy również za trud, wysiłek i zaangażowanie okazywane każdego dnia na polu edukacji i rozwoju najmłodszych.

Zespół ATMS Kids

15.09.2017

Od maja 2018 roku będą miały zastosowanie nowe przepisy związane z ochroną danych osobowych. ALAN Systems nieustannie dba o to aby nasze rozwiązania spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa.

01.06.2017
V Festiwal Nauki w Rybniku

Festiwal Nauki

Ponad 1100 dzieci z rybnickich szkół podstawowych wzięło udział w V Festiwalu Nauki, którego byliśmy sponsorem.

Wśród dziesiątek atrakcji warto wymienić: elektrycznego fryzjera, czyli generator van de Graaffa, elektryczne rowery, Słoneczny ogród, Nerwusometr, stoisko naukowe Żywiołowe zjawiska chemiczne, eksperymenty fizyczno- chemiczne z wykorzystaniem ciekłego azotu czy ekspozycja kolekcji meteorytów.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie rybnickiej Edukacji

01.06.2017
Cudownego, pełnego radości i niespodzianek Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, przedszkolakom i nie tylko, składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Życzy redakcja ePrzedszkole.com.pl

24.04.2017

1.4

W najbliższych dniach pojawi się zaktualizowana wersja aplikacji ATMS Playtime, gwarantująca użytkownikom dostęp do najnowszych funkcjonalności.

13.04.2017
Radosnej Wielkanocy!

Radosnej Wielkanocy

Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni, teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni. Niech nadchodzące święta wielkanocne przyniosą pogodę ducha, wiele szczęścia i radości!

Życzy ePrzedszkole.com.pl

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.

Jesteśmy na Facebooku! Lubisz nas?

Dołącz do fanów ePrzedszkole.com.pl i polub nas! Czytaj naszego bloga i dyskutuj o nim z innymi rodzicami.