Wiosenne zmiany na eP

Wiosennej zmianie ulga aura za oknem. Zmianę dostrzegą również placówki na ePrzedszkole.com.pl

Z przyjemnością możemy zaprezentować nową wersję ePrzedszkole.com.pl przygotowaną dla placówek. Odmieniona szata graficzna i nowoczesny układ to zmiany, które można zauważyć tuż po zalogowaniu. Skąd wynikają?

25.04.2018

Przyjmowanie dzieci na dyżur wakacyjny w systemie ATMS Kids

W związku ze zbliżającymi się wakacjami przekazujemy Państwu poniżej instrukcje dla placówek z systemem ATMS Kids, które na czas wakacji przyjmują dzieci z innych placówek.

03.04.2018
Radosnej Wielkanocy!

Radosnej Wielkanocy życzy ePrzedszkole.com.pl

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt życzy

redakcja ePrzedszkole.com.pl

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy ePrzedszkole.com.pl

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Zespół ATMS Kids

Wszystkiego najlepszego!

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najlepsze życzenia pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy i wielu powodów do radości. Dziękujemy również za trud, wysiłek i zaangażowanie okazywane każdego dnia na polu edukacji i rozwoju najmłodszych.

Zespół ATMS Kids

15.09.2017

Od maja 2018 roku będą miały zastosowanie nowe przepisy związane z ochroną danych osobowych. ALAN Systems nieustannie dba o to aby nasze rozwiązania spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa.

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.

Jesteśmy na Facebooku! Lubisz nas?

Dołącz do fanów ePrzedszkole.com.pl i polub nas! Czytaj naszego bloga i dyskutuj o nim z innymi rodzicami.