Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy ePrzedszkole.com.pl

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Zespół ATMS Kids

Wszystkiego najlepszego!

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela składamy najlepsze życzenia pomyślności, zadowolenia z wykonywanej pracy i wielu powodów do radości. Dziękujemy również za trud, wysiłek i zaangażowanie okazywane każdego dnia na polu edukacji i rozwoju najmłodszych.

Zespół ATMS Kids

15.09.2017

Od maja 2018 roku będą miały zastosowanie nowe przepisy związane z ochroną danych osobowych. ALAN Systems nieustannie dba o to aby nasze rozwiązania spełniały wysokie standardy bezpieczeństwa.

01.06.2017
V Festiwal Nauki w Rybniku

Festiwal Nauki

Ponad 1100 dzieci z rybnickich szkół podstawowych wzięło udział w V Festiwalu Nauki, którego byliśmy sponsorem.

Wśród dziesiątek atrakcji warto wymienić: elektrycznego fryzjera, czyli generator van de Graaffa, elektryczne rowery, Słoneczny ogród, Nerwusometr, stoisko naukowe Żywiołowe zjawiska chemiczne, eksperymenty fizyczno- chemiczne z wykorzystaniem ciekłego azotu czy ekspozycja kolekcji meteorytów.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie rybnickiej Edukacji

01.06.2017
Cudownego, pełnego radości i niespodzianek Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, przedszkolakom i nie tylko, składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Życzy redakcja ePrzedszkole.com.pl

24.04.2017

1.4

W najbliższych dniach pojawi się zaktualizowana wersja aplikacji ATMS Playtime, gwarantująca użytkownikom dostęp do najnowszych funkcjonalności.

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami w portalu.

Jesteśmy na Facebooku! Lubisz nas?

Dołącz do fanów ePrzedszkole.com.pl i polub nas! Czytaj naszego bloga i dyskutuj o nim z innymi rodzicami.