google

03.04.2018
Radosnej Wielkanocy!

Wesołych Świąt życzy ePrzedszkole.com.pl

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt życzy

Redakcja ePrzedszkole.com.pl

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt życzy ePrzedszkole.com.pl

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Redakcja ePrzedszkole.com.pl

01.06.2017
V Festiwal Nauki w Rybniku

Festiwal Nauki

Ponad 1100 dzieci z rybnickich szkół podstawowych wzięło udział w V Festiwalu Nauki, którego byliśmy sponsorem.

Wśród dziesiątek atrakcji warto wymienić: elektrycznego fryzjera, czyli generator van de Graaffa, elektryczne rowery, Słoneczny ogród, Nerwusometr, stoisko naukowe Żywiołowe zjawiska chemiczne, eksperymenty fizyczno- chemiczne z wykorzystaniem ciekłego azotu czy ekspozycja kolekcji meteorytów.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie rybnickiej Edukacji

01.06.2017
Cudownego, pełnego radości i niespodzianek Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom, przedszkolakom i nie tylko, składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Życzy redakcja ePrzedszkole.com.pl

13.04.2017
Radosnej Wielkanocy!

Radosnej Wielkanocy

Serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych radośnie w prawdziwie wiosennym nastroju oraz smacznego jajka i pogody ducha!

Życzy ePrzedszkole.com.pl

Subskrybuj i śledź aktualności

rss Subskrybuj nasz kanał RSS
i bądź na bieżąco z nowościami na platformie.

Jesteśmy na Facebooku! Lubisz nas?

Dołącz do fanów ePrzedszkole.com.pl i polub nas! Czytaj naszego bloga i dyskutuj o nim z innymi rodzicami.